Bilişim ve İnternet

Şirketinizin IT altyapısını, güçlendirmek, verimliliğini arttırmak için bilgi teknolojileri alanında sizlere yılların vermiş olduğu deneyimle profesyonel ve kurumsal destek hizmeti vermekteyiz.

KURUMSAL DESTEK

  • Periyodik bakım hizmetleri arıza giderme, periyodik bakım ve yedek parça sağlama hizmetlerini sağlamaktır.Periyodik bakım anlaşmalarında amaç, sistemlerin sürekli ve sorunsuz olarak çalışması, bu sayede iş gücü kaybının önüne geçilmesidir.
LİSANSLAMA
  • Yazılım korsanlığının ciddi bir suç olduğunu unutmayın.Yetkili merciler tarafından raporlama istenildiğinde sıkıntıya girmeyin ve önleminizi şimdiden alın. Biz gerekli incelemeleri yapıp geçerli lisanslama modelini tespit ederken siz yalnızca işinize odaklanın.

NETWORK GÜVENLİĞİ

  • İnternetin büyümesi ve sistemlerin gelişmesiyle birlikte, güvenlik uzmanları da ağlarına yönlenebilecek tehditlerle başa çıkabilmek için daha karmaşık güvenlik politikaları uygulamak zorunda kalmaktadır. 
 KURUMSAL SATIŞ DESTEĞİ
  • Kurumsal ürün satış hizmeti ile müşterilerimizin  ihtiyacına yönelik, fiyat ve performansa göre en uygun seçenekleri sunarak satış desteği sağlıyoruz. Şirketlerin kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayacak çözümleri bir araya getiriyoruz.