Hakkımızda

Ana faaliyet alanları; CCTV, Hırsız Alarm, Yangın Algılama/İhbar Sistemleri, Bina Otomasyonu, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik, Ses ve Video interkom Sistemleridir. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan lider üretici firmalarla işbirliği yaparak bayilerine ve son kullanıcıya kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir. 

Firma Bilgileri : 

Yeni Mahalle, Sivas Bulvarı 26A , 66700, Sorgun, Yozgat
Açılış Saatleri, Hafta içi : 08:00 - 17:00 , Hafta Sonu Kapalı

İşyeri Ünvanı : Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri
Odası : Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası
Vergi Dairesi : Yozgat / Sorgun

Tel : 0354 415 9241, Mobil : 0530 393 8466
E-Posta : shop ( @ ) bozoklu.net
KEP Adresi :  taha.sener ( @ ) hs01.kep.tr


Şirketimizin Haikon VASP (katma değerli çözüm ortağı) programının bir üyesi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu davetiyenin bir üyesi olmak bundan sonra da Haikon ürünlerinde bugüne kadar olduğundan daha fazla güncel ürün bilgisi ve ürün geliştirme, çözüm ve saha tecrübemizle daha da kaliteli bir hizmet vereceğimizin temsilidir. Tüm Hikvision ürünlerini yetkin bir şekilde kurmak için bilgi ve eğitime sahibiz. Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri uzun yıllardır Haikon, Somfy, Samsung Wisenet, Honeywell, Satel vb. Dünya Markaları ile çalışmanın vermiş olduğu birikim ve güvenle Proje, Danışmanlık ve Teknik Servis desteği sağlar.

hikvision-vasp.jpgsomfy-partner.jpg

Kısacası;

  • Üstün kaliteli ürünler
  • Müşteri memnuniyeti
  • Dürüstlük ve Süreklilik

Sizleri mutlaka Teşhir salonumuza bekleriz!

Mağaza

Yozgat, Sorgun Mağazamız, Sivas Bulvarı üzerinde, Multitek Akıllı Bina Sistemleri, Somfy Akıllı Ev Sistemleri

Haikon ip & Analog HD-TVI Güvenlik Kamera Sistemleri

Satel & Texecom Alarm ihbar Sistemleri, Ortam Denetleme, Yangın İhbar ve Alarm Sistemleri, bir çok ürünü deneme fırsatını bizimle yakalayın!