Hotspot Uygulaması

İnternet suçlarına ortak olmayın!

Otel, şirket, restoran ve cafelerde meydana gelebilecek İnternet suçlarını engelleyin!

Hotspot, halka açık yerlerde kablosuz İnternet erişiminin sağlandığı ortak kullanım alanlarıdır. Şirketler, okullar, kafeler, restoranlar, oteller, lokaller, öğrenci yurtları, havaalanları, konferans ve etkinlik salonları ve fuar alanları gibi yerlerde Hotspot hizmeti sunulabilir. 

Hotspot Hizmeti Nasıl Sağlanır? 

Modem üzerinden dağıtılan İnternet hizmeti firewall aracılığıyla her bir kullanıcıya ayrı ayrı dağıtılabilecek şekilde ayarlanabilir.

Günümüzde birçok insan İnternet hızının yüksek ve kaliteli olduğu kafeleri, yurtları, otelleri ve restoranları tercih ediyor. Mevcut İnternet hattınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde müşterilerinizin kullanımına açabilir, aşırı kullanımların önüne geçebilir ve daha sağlıklı İnternet erişimi hizmeti verebilirsiniz. 

Zaman Damgası Nedir?

Zaman Damgası 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununa göre; “Bir elektronik verinin, üretildiği, değiştirildiği, gönderildiği, alındığı ve / veya kaydedildiği zamanın tespit edilmesi amacıyla, elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı tarafından elektronik imzayla doğrulanan kaydı, ifade eder.” şeklinde tanımlanmıştır. Daha basit bir ifadeyle anlatmak gerekirse; belli bir verinin belli bir tarihte var olduğunu kanıtlar. 

5651 sayılı kanuna göre toplu İnternet kullanımı sağlayan her işletme Zaman Damgası hizmetini almak zorundadır. Bu hizmet her türlü elektronik veri için alınabilir. 

Zaman Damgası Nasıl Alınır?

Şirketimiz sizin adınıza Tübitak’tan Zaman Damgası satın alır, size bu hizmetin nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili danışmanlık verir ve bu damgalama sürecini takip ederek yönetir. 

Bizden Ne İstiyor?

Yasa tüm internet trafiğinin günlük olarak kayıt altına alınması, tarih ve saate göre raporlama, arşivleme / yedeklemenin en az 2 yıl süreyle saklanması gerektiğini belirtiyor. Gerekli durumlarda Mahkemeler, Savcılar, Emniyet Kuvvetleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve diğer ilgili Kurumlar’a kaynak ve hedef IP adresleri, kullanıcı ve tüm trafik bilgilerinin verilmesi gerektiğini belirtiyor.

  • İnternet Loglama Sistemi
  • İşletmelere Uygun Loglama
  • TC Kimlik ile Loglama
  • SMS ile Loglama

Ücretlendirme

5651 Loglama Hizmeti sizlere destek olan satış ekipleri ile beraber, isteklerinizi karşılayacak uygun ekipman ve konfigürasyon seçimine göre fiyatlandırılmaktadır.

Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen Elektronik Posta veya Telefonla sorularınızı bize bildiriniz. Mobil : 0530 393 84 66, Tel  :0354 415 92 41

Yozgat, Kayseri, Sivas, Amasya, Tokat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Çorum İllerine Servis ve Satışlarımız vardır.