Haikon Akıllı ip Kameralar

Haikon Parekende ve Hizmet Sektörüne yönelik profosyonel çözümler sunar

Akıllı IP, modern video gözetimine zeka, verimlilik ve kolaylık getiren en yeni konsepttir. Akıllı teknolojilerle zenginleştirilmiş olan Hikvision’un Akıllı IP Çözümü (Akıllı IP kameralar, Akıllı PTZ Dome kameralar ve Akıllı NVR’ler dahil), modern pazarda akıllı güvenlik sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Hikvision akıllı IP çözümlerinin temel işlevleri Akıllı Algılama ve Akıllı Arama’dır. Hikvision Smart IP kameraları ve Smart PTZ dome kameraları, saldırı algılama, hat geçişi algılama, ses algılama ve yüz algılama gibi Akıllı Algılama özelliklerine sahiptir. Bu kameralardan gelen olay videosu akışları “Akıllı etiketli” ve daha sonra Akıllı NVR’ye aktarılıyor. Akıllı Arama özelliğine sahip Akıllı NVR, kullanıcıların farklı olay türlerini kolayca arayarak ilgili olay türlerini kolayca bulmasını sağlar.

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan Hikvision, video ve POS sistemlerini bir araya getiren merkezi bir yönetim sistemi tasarladı.

“Satış noktası” Kesintisiz POS Entegrasyonu

Smart Shop, çalışanları ve varlıklarını korumak, kayıpları veya dahili hırsızlıkları önlemek için özel olarak tasarlanmış güvenlik ve üretime adanmış bir IP sistemidir.

Tribrid Sistem Teknolojisi

Mevcut analog eski CCTV sistemini Hikvision “Tribrid System” ile yükseltebiliriz. HDTVI (High Definition Transport Video Interface) teknolojisine dayanan Turbo HD, Analog ve IP tabanlı bir kombinasyon. Bu çözüm, uzun mesafeli analog HD video aktarımına olanak tanır, koaksiyel kablo ile.