Haikon VASP & DPP Partner & Yetkili Bayii

Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri uzun yıllardır Haikon ile çalışmanın vermiş olduğu birikim ve güvenle Proje ve ürün teminlerinde sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

Şirketimizin şu anda Hikvision VASP (katma değerli çözüm ortağı) programının bir üyesi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu davetiyenin bir üyesi olmak bundan sonra da Haikon ürünlerinde bugüne kadar olduğundan daha fazla güncel ürün bilgisi ve ürün geliştirme, çözüm ve saha tecrübemizle daha da kaliteli bir hizmet vereceğimizin temsilidir. Tüm Hikvision ürünlerini yetkin bir şekilde kurmak için bilgi ve eğitime sahibiz.

Hikvision, dünyanın en büyük video gözetim ürünleri ve çözümleri tedarikçisidir. Şirket, video gözetim teknolojisinde uzmanlaşmıştır, ayrıca tam kapsamlı yenilikçi CCTV ve video gözetim ürünleri tasarlayıp üretmektedir. Ürün serisi kameralardan ve DVR’lerden video yönetim yazılımlarına kadar uzanır. Çin’de 2001 yılında kurulan Hikvision, güvenlik sektöründe hızla dünya çapında lider bir pazar konumuna gelmiştir.

Bozoklu Güvenlik Operasyon Müdürü Taha Şener, “Bir Hikvision VASP üyesi olarak Hikvision ekipmanının belirtildiği tüm projelerde teknik destek ve eğitime benzersiz erişim elde ettik” dedi.

Hikvision VASP Programı aracılığıyla Bozoklu Güvenlik, araştırma ve geliştirmenin ön saflarında yer alabilecek ve Hikvision’dan yeni güvenlik ürünlerine ve teknolojilerine ilk kez erişebilecek.

Haikon DPP Partner programı ve Haikon Vasp Partner programı ile hem ürün temininde güncel ürünler ve stok ayrıcalığı hemde en verimli ürünlerin, çözümlerin sağlanmasında ayrıcalıklar sağlar.

Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri, Haikon ile özel VASP statüsü elde etmede başarılı olmuştur, VASP Programı müşterilerimize güvenle satın alabilmelerini sağlar.

Haikon için tasarım, kurulum, test ve devreye alma konularında eğitimler veriyoruz. VASP statüsüyle, size amaçlara uygun bir çözüm sunmamıza ve gelecekteki kanıtlara sahip olmamıza olanak tanıyan, büyük ölçekli proje fırsatlarına ve proje fiyatlandırmasına odaklanıyoruz.

Kurulumlarımız, 8 Kanallı Akıllı IP CCTV Sistemleri’nden, 9000 Serisi HD Kayıt Ekipmanlarını kullanarak Hikvision Sınırsız Kamera Sistemlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Hikivsion sistem çözümleri, en yüksek endüstri standartlarına göre kurulmakta ve sistem tasarımı, şirketlerinin güvenlik ve yönetim gereksinimlerini göz önünde bulundurarak etkiyi etkileyen Müşteri ile yakın istişare halinde geliştirilmektedir. Tasarım ekibimiz, entegre iş zeki çözümlerimizle iş yönetimi performansınızı artıran Haikon Türkiye Ekibi ile yakından çalışmaktadır.

Haikon DPP Partner Programı ile tecrübeli yada kendi yapanlara ürün temininde en iyi fiyat ve stokla destek oluyoruz. Tüm Haikon Projelerinizde bizimle temasa geçip Projelendirme, Danışmanlık ve ürün temininde teklifler alabilirsiniz.